Palun räägi minuga

Tahate teada kuidas mul läheb kogu selles kohtingumaailmas? Noh, ütleme nii, et emotsioonid on seinast seina. Ühe väikse soovituse julgen kaasa anda – ärge võtke seda asja liiga tõsiselt. Mitte minu kohtinguseiklusi ja postitusi, seda ei maksa nagunii liialt hinge võtta, vaid üldiselt kohtamas käimist. Sest kui seda südamesse võtta, siis võib vist küll lolliks minna ja päris kiiresti ka veel sealjuures.

Paar asja tahaks öelda meestele, kes seda blogi loevad, (ma tean, et te loete, pole mõtet tagasi lükata), ja kes otsivad ja otsivad ning ainult jama otsa koperdavad ning mina teie profiili tuima järjekindlusega vasakule lükkan – pange normaalsed fotod. Lihtsad, tavalised. Võtke päikseprillid eest. Ma ei taha näha teie autovelgi. Ega rooli. Või kapotti. Lihtsalt, eks. Mida ma veel ei taha näha: teie ema, (endist?) elukaaslast, lapsi ja parimat sõpra/sõpru. Selja tagant on ka muidugi vägev pilte teha, eriti vastu valgust. Aga saage aru, et kui te end varjate, siis ma mõtlen, et sellel on põhjus. Ja põhjus on see, et te olete inetu nagu tuumasõda. Ma ei mõtle mitte iialgi, mitte mingitel tingimustel, mitte mingite ainete mõju all, et te varjate oma nägu, sest te olete nii ilus, et internet läheks teie ilu tõttu katki, kui te oma pildi sinna paneks. Ma luban seda! Ja isegi kui te olete kole, siis see, et te pilti ei pane, ei aita teid. Sest mõne inimese kole võib teisele olla ilus. Aga kui üldse pilti pole ja te loodate oma ilusa hingega vastassugu võluda, siis pange vähemalt kaks lausetki enda kohta tutvustuseks. Eelistatavalt mitte inglise keeles, sest te tõenäoliselt ei oska inglise keeles ka paremini kirjutada kui emakeeles ja see mõjub igal juhul eemaletõukavalt. Tänan. Aa ja veel, kui te sinna kirjutate, siis palun, püüdke olla sõbralik. Ma võin olla teiega nõus, et pardimokkadega naised on inetud ja silikoontissid on jõledad, aga kui te oma tutvustusse selle lisate, siis mul ei teki teie vastu sümpaatiat selle baasil, et me mõlemad põlgame samu asju. Või ma ei tea, ehk olen erand ja ma ei arva, et the enemy of my enemy is my friend.

Piltidest veel. See nüüd on juba naistele, kes minuga samas paadis. Kui mehel on müts peas, siis on ta kiilakas. Kui tal on ainult näost pilt, siis ta on paks. Kui ta näitab oma kella, kingi või autot, siis ta ei otsi endale naist, vaid bimbot, kellele oma asjadega muljet avaldada. Tõenäoliselt teab ta, et Apollo on kino, kust saab juustunachosid, mitte seda, et see on raamatupood. Isegi kui ta tundub piltidel norm vend, siis olge valmis selleks, et 87% juhtudel on pildid kas vanad, internetist varastatud või kõvasti photoshopitud. Mehed on sama edevad kui naised, vähemalt. Muid asju ma pigem ei kommenteeriks, sest siin muidu jälle solvutakse ja lõpuks on ju isikliku eelistuse küsimus, kes mida tahab või ei taha.

Ühe mõtte soovin ma veel ka naistele edasi anda, naistele kes on suhtes. Te ei kujuta ette kui paljude teie mehed tahavad suhelda. Neil on meeletu suhtlemisdefitsiit. Nad ei otsi endale seiklust, ega armukest (on selliseid ka mõistagi), vaid nad tahavad lihtsalt rääkida. Ja nad ei aruta eriliselt põnevaid teemasid. Tavalisi igapäevaseid asju räägivad: “mis sa täna lõunaks sööd?”, “kuidas öösel magasid?”, “õues on ilus ilm”, “õhtul vaatan telekast “Kuldvillakut””. Palun rääkige oma meestega. Sõbrannaga ka ju arutate tühiseid asju, et kas osta 40 või 60 denised sukkpüksid. Muide, 60nesed talvel, no vähemalt, parem kui 100sed. Saatke pilte oma lõunasöögist ja naljakaid seiku tööl juhtunust. Ma korra juba kirjutasin sellest, et kõige ilusamate, targemate ja vingemate pärast ei kõnnita minema, vaid nende, kes oskavad rääkida. Ja kuulata. Palun, jumala eest, rääkige oma inimestega!

Mis ma veel teada sain, põhjuse, miks mehed mulle jõusaalis ligi ajavad. Nimelt, kui meestele otsa vaadata, nendega silmside luua või jumal hoidku selle eest, neile naeratada või lausa “tere” öelda, on see võrdväärne sellega, et ma ennast spordiklubis paljaks kooriks, põlved harali ajaks ja hõikaks üle saali, et “õu poisid! Siit saab!” Nüüd ma vahin enda ette, kapuutsiga pusa ostsin ka ja kui väga hulluks läheb, siis hakkan päikseprille siseruumides kandma.

No ja siis nõnda aega surnuks lüües, juhtus selline asi, et ma koperdasin oma tutvustusteksti otsa. Üks mees, mitte eriti kena, oli tuimalt võtnud minu tutvustuse ja lisanud selle oma profiilile. Vähe ma ei läinud närvi! Mis mõttes see jorss varastab minu, MINU! saate aru, intellektuaalset omandit, selleks et endale mingeid mimme sebida!

Kui ma palusin tal seda teksti muuta, siis leidis ta endas veel sellevõrra palju jultumust, et haukus mulle vastu. Umbes, et ei tea mida ma kavatsen teha temaga, kui ta seda ei muuda ja milliseid õigusi ta rikkunud on. Mõistate! Ta isegi ei EITANUD, et ta oli mind kopeerinud! Ebanormaalne! Siis ta veel solvas mind, et ma mõttetu mutt olen ja tutvumisportaalis enda aega raiskan. Küsisin vastu, et ta ise on seal irooniliselt või? Lõpuks ma raporteerisin tema profiili. Ütlesin neile seal, et tegemist on võltskontoga. Aga jah, selline asi juhtus. Ja ma saan aru, et põhimõtteliselt ma võiks olla meelitatud, et ma nii vinge tutvustuse kirjutasin, et seda lausa kopeeritakse, aga ma pold. Võibolla, kui ta oleks vähemalt ilus olnud… aga nii… võeh!

Paar päeva hiljem – sama asi. Teised fotod, aga parameetrid ja profiilitekst jälle minult. Ma võtsin seda juba väga isiklikult. Jah, loomulikult oli sama mees. Plõksis sama nahaalselt mulle vastu.

Ja kolmas kord jälle. Tõenäoliselt oli see sama Meelis, kes siin mõned nädalad tagasi kohutavalt hinge võttis, et ma teda endale peikaks ei taha. Või ma ei teagi mida arvata sellest.

Sellised seiklused siis vahepeal.

2 kommentaari “Palun räägi minuga

  1. Ehhhhhh………………rääkimine on nõme, ebamugav, ebameeldiv. Miks ei võiks kodus vaikus ja rahu olla 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s